HAKKIMIZDA

Başarmak için her işe bir hayalle başlamak ve hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çok çalışmak gerektiğini biliyoruz.

Bizler 4 yıl önce ilk işimize başlarken hissettiğimiz heyecanı hiç kaybetmedik ve kurduğumuz hayallerin peşinde koşmaktan hiç vazgeçmedik.

Bugün projelerini gerçekleştirmiş bir kurum olmamızın altında işte bu hayal gücü ve inançlı çalışma yatıyor.

NETA TRAFİK 2009 yılında kurulmuş ,yol,otopark çizgileri,yönlendirme levhaları,zemin kaplamaları alanında tamamen profesyonel bir firmadır.

Uzman kadromuzla kaliteyi,ekonomiyi zamanı ve müşteri memnuniyetini birlikte değerlendirip uygulayan hizmet anlayışı firmamızın çalışma prensibini oluşturur.


Yenilikçilik:
Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.

Müşteri Odaklılık: Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. Bizim için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve grubun yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur.

Sürekli Gelişim: Rekabet gücünü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar. Bu amaçla gerek grup içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.

Güvenilirlik: Kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve Neta Trafik  bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.

 

Stratejiler.

• Kurum Değerini Artırmak


• Müşteri Memnuniyetini Artırmak


• Yeni Ürün ve Üretim Teknolojileri Geliştirmek ve Uygulamak


• Çalışanların Bağlılığını ve Motivasyonunu Artırmak

• Kaynakları Etkin Kullanmak

NEDEN NETA TRAFİK

Gücümüzü Sizden Alarak Büyüyoruz

 1. Benzersiz Deneyim

  Neta Trafik sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olup bugüne kadar binlerce başarılı projeye imza atmıştır. Bu da bizin benzersiz deneyim dediğimiz bilgi birikimimizin kaynağıdır.

 2. Profesyonel Kadro

  Neta Trafik te görev alan tüm personelimiz konusunda profesyonel kişilerden oluşmaktadır.  Bir zincir maksimum en zayıf halkası kadar güçlüdür sözünü göze alarak tüm personel eğitimi konusuna büyük önem addetmekteyiz.

 3. Güvenilirlik Esası

  Neta Trafik olarak en büyük kazancımızın müşterimizin güveni olduğunun farkındayız ve bu sebeple üretimden ve montaja kadar her aşamada güvenilirliğimize zarar vermemek için “sıfır” hata prensibi ile çalışmaya azami özeni göstermekteyiz.

 4. Ülke Çapında Hizmet

  Neta Trafik olarak başta Genel Merkezimizin bulunduğu İstanbul olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde binlerce projeyi başarı ile tamamlamanın gururunu yaşamaktayız. Sizde Türkiye’nin neresinde olursanız olsun bizi arayabilir ve destek alabilirsiniz

 5. Yüksek Kalite Uygun Fiyat

  Neta Trafik olarak sektörümüzde rekabette ön sıralarda olmak amacıyla kalitemizi yüksek fiyatlarımızı da minimum seviyede tutarak ön plana çıkmayı hedefledik ve bu doğrultuda bugün sektörün liderlerinden olmamızı sağlayan başarılara imza attık

umraniye-cam-balkon-cesitleri

HABERLERHEMEN ARA
YOL TARİFİ